Şriftin ölçüsü :

Saytın rəngi :

Aparatın strukturu

Struktur bölmənin və vəzifənin adı Soyadı, adı və atasının adı İş telefonu
Rəhbərlik
İcra Hakimiyyətinin başçısı İsayev Vidadi İsa oğlu 5-00-01
Başçının birinci müavini Qarayev Vahid Yaqub oğlu 5-00-02 050-204-06-46
Başçının müavini – Sosial-iqtisadi inkişafın təhlili və proqnozlaşdırılması şöbəsinin müdiri Məmmədov İlham Telman oğlu 5-00-04 050-377-13-00
Başçının müavini – İctimai-siyasi və humanitar məsələlər şöbəsinin müdiri Vakant 5-00-03 
Sektor müdiri – baş mühasib Əsayev Əsgər Müzəffər oğlu 5-01-21 050-323-38-36
Başçının köməkçisi Qasımov Səbuhi İlham oğlu  5-19-29
Böyük məsləhətçi – Yetkinlik yaşına çatmayanların işləri və hüquqlarının müdafiəsi üzrə komissiyanın məsul katibi İsayev Əlzamin Arif oğlu 5-41-79  050-274-80-70
Aparıcı məsləhətçi – Yetkinlik yaşına çatmayanların işləri və hüquqlarının müdafiəsi üzrə komissiyanın uşaqlarla iş üzrə Məsləhətçi-psixoloqu İsmayılov İsa Nizami oğlu 5-32-21 050-530-44-54
Baş mütəxəssis Şərifov Elvin Famil oğlu 051-305-49-42
İnformasiya təminatı və təhlili sektoru
Sektor müdiri Musabəyli Ayxan Bədrəddin oğlu

5-20-30

Aparıcı-məsləhətçi Abbaszadə Şəmsiyyə Kamal qızı 5-20-30
Ərazi idarəetmə və yerli özünüidarəetmə orqanları ilə iş şöbəsi
Şöbə müdiri
Abdıyev Bəxtiyar Azay oğlu
5-21-41 050-399-22-24
Baş məsləhətçi Qədirov Xalid Valeh oğlu 5-59-31 050-201-01-23
Baş məsləhətçi Hacıyev Fuad Nizami oğlu 5-59-31 055-662-21-11
Böyük məsləhətçi Bağırov Anar Arif oğlu 5-59-31
Hüquq şöbəsi
Şöbə müdiri Bağırov Mürsəl Əli oğlu 5-20-70 070-653-06-82
Məsləhətçi Səfərov Natiq Qalibiyyət oğlu 5-00-09 055-255-87-55
İctimai-siyasi və humanitar məsələlər şöbəsi
Şöbə müdirinin müavini-dini qrumlarla işin təşkilatçısı Vakant

5-00-04

Baş məsləhətçi Zöhrabbəyov Zöhrab Sərhəd oğlu 5-59-93 050-611-26-06
Baş məsləhətçi Əzizov Fəxrəddin Vilayət oğlu 5-36-47 050-334-08-95
Baş məsləhətçi Abbasov Asif Yusif oğlu 5-10-23 050-625-20-08 
Sosial-iqtisadi inkişafın təhlili və proqnozlaşdırılması şöbəsi
Şöbə müdirinin müavini Ələkbərov Damət Qasım oğlu 5-43-71 050-317-93-63
Baş məsləhətçi Adıgözəlov Mehman Musa oğlu 5-43-35 050-445-08-08
Baş məsləhətçi Qarayev Əhməd Hacıəli oğlu 5-50-47 050-712-78-85
Baş məsləhətçi Mustafayev Rasim Rəşid oğlu 5-00-06 050-398-68-22
Aparıcı-məsləhətçi Əhmədov Ədalət Nəriman oğlu 050-867-24-74
     
Memarlıq və tikinti şöbəsi
Şöbə müdiri – baş memar Vakant  
Böyük məsləhətçi (mühəndis) Qurbanov Elçin Hüseyn oğlu 5-11-48 050-311-38-91
Aparıcı-məsləhətçi (mühəndis) Şadlinski Toğrul Fəxrəddin oğlu 5-27-55         
Sənədlərlə və vətəndaşların müraciətləri ilə iş şöbəsi
Şöbə müdiri İsmayılov İsgəndər Bədəl oğlu 5-20-12 050-571-45-24
Məsləhətçi (kadr üzrə işin aparıcısı) Nüsrətzadə Amin Təvəkgül oğlu

5-40-89 050-961-58-00

Məsləhətçi Cəfərova Günel Rasim qızı 5-50-31     
Məsləhətçi Fərzəliyev Fərid Əli oğlu 5-50-13   050-715-17-15
            Vətən Müharibəsi İştirakçıları və Şəhid Ailələri ilə İşin təşkili şöbəsi  
Şöbə müdiri Səfərov Samir Eldar oğlu

055-772-62-01,5-43-71

Böyük məsləhətçi İsmayılzadə Ziya Ədalət oğlu 050-400-21-23

 

Keçidlər